سه شنبه 2 مرداد 1403-6:33 شمسی /7/23/2024 6:33:20 AM
  • گروه مطلب:
  • کد مطلب:65870
  • زمان انتشار:چهارشنبه 23 خرداد 1403-12:39

میتسوبیشی اوتلندر یکی از خودروهایی است روز گذشته توسط یک شرکت داخلی در نمایشگاه خودرو شیراز رونمایی شد.
بازگشت میتسوبیشی به ایران با یک محصول جذاب

به گزارش خودرونامه، میتسوبیشی اوتلندر یکی از خودروهایی است روز گذشته توسط یک شرکت داخلی در نمایشگاه خودرو شیراز رونمایی شد تا بعد از مدت‌ها عرضه خودروی چینی شاهد خودروهایی از خودروسازان بزرگ و نامدار جهان باشیم.

آخرین بار در سال ۱۳۹۶ بود که این شرکت موفق شد خودروهای میتسوبیشی را راهی بازار کند و در آن سال میتسوبیشی اوتلندر پلاگین هیبرید را معرفی و تعدادی را نیز به مشتریان تحویل داد اما شرایط به صورتی پیش رفت که واردات خودرو به طور کلی متوقف شد.

با گشایش‌ها و رفع ممنوعیت‌ پیش روی واردات خودرو از سال گذشته، به مرور شاهد ورود محصولات خودروسازان بزرگ هستیم که البته توسط شرکت‌های نوپا و تازه تاسیس انجام شده است.

در این میان این شرکت که نماینده رسمی میتسوبیشی در ایران بود و شبکه مناسبی از خدمات پس از فروش با نیروهای آموزش دیده را فراهم ساخته بود مجددا موفق به واردات میتسوبیشی شده است.

خودرویی که قرار است به عنوان نخستین محصول راهی بازار خودرو شود، میتسوبیشی اوتلندر در تیپ‌های مختلف است که دیروز در نمایشگاه خودرو شیراز برای اولین بار رونمایی شد.

میتسوبیشی اوتلندر در دو نسخه ۵ و ۷ نفره توسط آرین موتور راهی بازار شده و قرار است در مدل دو دیفرانسیل و تک با آپشن‌های مختلف به خریداران عرضه شود.

میتسوبیشی اوتلندر در هر دو نسخه ۵ و ۷ نفره از یک مشخصات فنی برخوردار است و با پیشرانه ۱.۵ لیتری با توان تولید ۱۶۰ اسب بخار و ۲۸۰ نیوتن متر گشتاور راهی بازار می‌شود.

شتاب صفر تا صد هر دو خودرو ۱۰ ثانیه است و در هر صد کیلومتر نیز ۷.۵ لیتر بنزین مصرف می‌کند با این تفاوت که نسخه ۵ نفره در هر ۱۰۰ کیلومتر ۷.۳ لیتر بنزین می‌سوزاند.

نسخه‌ای که معرفی شده است با گیربکس ۸ سرعته CVT نیرو را به هر چهار چرخ خودرو منتقل می‌کند.

در بخش امکانات رفاهی نیز می‌توانیم به رادار نقطه کور، کنترل سرعت در سراشیبی و سربالایی، دوربین ۳۶۰ درجه، کلاستر دیجیتال، اتوهولد، چهار حالت رانندگی، سنسور نور، درب صندوق برقی، گرمکن صندلی جلو، سنسور عقب و جلو و هدآپ دیسپلی نام برد.

منبع: دنیای خودرو


نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

.

نظرات کاربران

نظرات کاربران برای این مطلب فعال نیست

آخرین عناوین