سه شنبه 2 مرداد 1403-5:10 شمسی /7/23/2024 5:10:24 AM
  • گروه مطلب:
  • کد مطلب:65862
  • زمان انتشار:چهارشنبه 23 خرداد 1403-8:19

یک منبع آگاه در ایران‌خودرو به «دنیای اقتصاد» گفت که این شرکت لیست جدیدی مبنی بر قیمت‌های جدید ویژه خرداد ۱۴۰۳ منتشر نکرده است.
قیمت کارخانه‌ای خودرو تغییر نکرده است

به گزارش خودرونامه، اخیرا برخی رسانه‌ها لیستی از قیمت جدید کارخانه‌ای محصولات ایران‌خودرو ویژه خرداد ۱۴۰۳ اعلام کردند که در آن عنوان شده بود قیمت‌ها مربوط به ۱۳ محصول ایران‌خودرو است و برخی محصولات با افزایش مواجه شده‌اند.

با‌این‌حال یک منبع آگاه در ایران‌خودرو با تاکید بر اینکه از تیرماه سال گذشته هیچ لیست قیمتی به طور رسمی از سوی این شرکت منتشر نشده، انتشار لیست مذکور از سوی ایران‌خودرو را تکذیب کرد.

وی در گفت‌و‌گو با «دنیای اقتصاد» گفت: برخی خودروها که با افزایش قیمت مواجه بودند - مانند هایما یا پژوپارس - به طور مجزا اطلاع‌رسانی شده و لیست قیمتی از تیرماه تاکنون منتشر نشده است.

به گفته وی، قیمت خودروها همزمان با برنامه فروش این گروه صنعتی اعلام می‌شود. با توجه به اظهارات این منبع آگاه، قیمت کارخانه‌ای محصولات ایران‌خودرو تغییر جدیدی نداشته و منطبق با دستورالعمل شورای رقابت است. در واقع مجوز جدیدی برای افزایش قیمت محصولات ایران‌خودرو از سوی نهادهای بالادستی صادر نشده است.


نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

.

نظرات کاربران

نظرات کاربران برای این مطلب فعال نیست

آخرین عناوین