جمعه 11 اسفند 1402-1:57 شمسی /3/1/2024 1:57:38 AM
  • گروه مطلب:
  • کد مطلب:61002
  • زمان انتشار:چهارشنبه 15 آذر 1402-7:19

برای کسانی که فورد فیستا مدل ۲۰۱۵، فیوژن مدل ۲۰۱۶ یا لینکلن MKZ مدل ۲۰۱۶ دارند، خطر باز شدن ناگهانی درها در حین حرکت وجود دارد.
فورد فراخوان داد

به گزارش خودرونامه، فورد فراخوانی برای ۴۵ هزار و ۱۷۳ دستگاه از این خودروها برای رفع این مشکل صادر کرد. مشکل این است که زبانه فنر لچ پاول می‌تواند ترک بخورد و در نهایت از کار بیفتد. اگر قطعه شکسته شود، کسی باید چندین بار تلاش کند تا در را ببندد.

اگر بسته شود، در هنگام رانندگی به طور غیرمنتظره‌ای باز می‌شود. به عنوان یک هشدار، رانندگان چراغ «در بازشده» را روشن می‌بینند.
کمپین فراخوان فقط بر این خودروها که در حال حاضر یا قبلا در مناطق با آب‌و‌هوای گرم ثبت‌نام کرده‌‌اند تاثیر می‌گذارد که به طور خاص، شامل آلاباما، آرکانزاس، آریزونا، کالیفرنیا، فلوریدا، جورجیا، هاوایی، لوئیزیانا، می‌سی‌سی‌پی، نیومکزیکو، نوادا، اوکلاهما، اورگان، کارولینای جنوبی، تگزاس، یوتا، و واشنگتن، همچنین مکزیک، ساموآی آمریکا، گوام، جزایر ماریانای شمالی، پورتوریکو، و جزایر ویرجین ایالات متحده است.

فورد در ۱۶ اوت ۲۰۲۳ پس از یک مشکل با فیوژن ۲۰۱۶ از این مشکل مطلع شد. این خودروساز برای بررسی وضعیت و شناسایی تعداد قطعات احتمالی معیوب با تامین‌کننده همکاری کرد.

از ۱۸ اکتبر ۲۰۲۳، ۱۴ ادعای حکم و ۳۹ شکایت پرسشنامه مالک در مورد شکستن قفل درها یا باز شدن ناگهانی درها وجود دارد. گزارشی مبنی بر مصدومیت از این مشکل گزارش نشده است.
منبع: دنیای اقتصاد


نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

.

نظرات کاربران

نظرات کاربران برای این مطلب فعال نیست

آخرین عناوین