پنجشنبه 16 آذر 1402-8:15 شمسی /12/7/2023 8:15:59 AM
  • گروه مطلب:
  • کد مطلب:60270
  • زمان انتشار:چهارشنبه 12 مهر 1402-7:2

مدیرعامل شرکت ایران خودرو گفت: ۱۹ هزار و ۷۰۰ دستگاه خودرو در پارکینگ داریم که فاکتور و وجه آن‌ها از مردم دریافت شده است و از سه شنبه واگذاری آن‌ها آغاز می‌شود.
بازدید استاندارد از پارکینگ ایران خودرو و وعده واگذاری خودروها

به گزارش خودرونامه به نقل از تسنیم، علیمردان عظیمی در حاشیه بازدید مسئولان سازمان ملی استاندارد از پارکینگ ایران خودرو افزود: به علت اینکه براساس ماده ۱۰ قانون ساماندهی صنعت خودرو باید یک و نیم درصد از قیمت این خودرو‌ها را برای مجوز شماره گذاری پرداخت می کردیم، مشکلی در این خصوص داشتیم که برطرف شد و از سه شنبه این خودور‌ها تحویل مشتری می‌شوند.

وی ادامه داد:حدود ۱۳ هزار دستگاه خودروی دیگر در پارکینگ داریم که به خاطر تغییرات جدید ایمنی و رفاهی، باید برای آن‌ها قیمت جدید از سوی شورای رقابت اعلام شود که مشخصات این خودرو‌ها برای شورای رقابت ارسال شده و ما منتظر مصوبه این شورا هستیم.

عظیمی گفت: خودرو‌های موجود در پارکینگ‌ها اغلب پلاک شده و متعلق به مردم است، این تصور که با انباشت این خودرو‌ها در پارکینگ می‌توانیم قیمت بالاتری از مشتری دریافت کنیم، اشتباه است، زیرا حتی اگر شورای رقابت بخواهد قیمت را تغییر دهد، مشمول این محصولات نمی‌شود. از طرفی، خودروهای موجود فاکتور شده اند و قیمت آن‌ها از قبل مشخص است.


نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

.

نظرات کاربران

نظرات کاربران برای این مطلب فعال نیست

آخرین عناوین