چهارشنبه 12 مهر 1402-17:27 شمسی /10/4/2023 5:27:47 PM
  • گروه مطلب:
  • کد مطلب:52028
  • زمان انتشار:يکشنبه 7 خرداد 1402-8:46

فروش خودرو در ایالات‌متحده در ماه مه با بهبود موجودی‌ها افزایش می‌یابد. گزارش منتشرشده نشان داد که انتظار می‌رود فروش خودروهای جدید ایالات‌متحده در ماه مه افزایش یابد، زیرا تقاضای قوی برای حمل‌ونقل شخصی و بهبود موجودی در نمایندگی‌ها وجود دارد.
رشد فروش خودرو در آمریکا

بر اساس گزارش J.D. Power و LMC Automotive، فروش خودروهای جدید در ایالات‌متحده، در ماه مه به ۳/ ۱میلیون دستگاه می‌رسد که ۶/ ۱۵درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.

در این گزارش آمده است: قیمت معاملات خودروهای جدید همچنان در حال افزایش است زیرا برآورد می‌شود مصرف‌کنندگان ۹/ ۴۶میلیارد دلار برای خودروهای جدید در ماه مه هزینه کنند که ۱۳درصد بیشتر از سال گذشته است. توماس کینگ، رئیس بخش داده و تجزیه و تحلیل در J.D. Power، در بیانیه‌ای اظهار کرد که با وجود چالش‌های ناشی از افزایش نرخ بهره و قیمت‌گذاری، حجم فروش و قیمت‌های معاملات  انعطاف‌پذیری قابل‌توجهی از خود نشان داده‌اند. پیش‌بینی می‌شود موجودی‌های خرده‌فروشی نسبت به سال گذشته ۴۸درصد افزایش یابد. انتظار می‌رود که خرده‌فروشی خودروهای جدید در ماه مه به دلیل تقاضای شدید خریدارانی که مجبور به تاخیر در خرید خود به دلیل موجودی کم شده‌اند، ۶/ ۹درصد افزایش یابد. بر اساس گزارش رویترز، پیش‌بینی می‌شود فروش خودروهای سبک برای این ماه در سطح جهانی، ۸/ ۱۲درصد نسبت به سال گذشته افزایش یابد.

منبع: ایسنا


نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

.

نظرات کاربران

نظرات کاربران برای این مطلب فعال نیست

آخرین عناوین