چهارشنبه 12 مهر 1402-17:13 شمسی /10/4/2023 5:13:39 PM
  • گروه مطلب:
  • کد مطلب:52025
  • زمان انتشار:يکشنبه 7 خرداد 1402-8:37

 مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو درباره مشکل افرادی که همچنان نمی‌توانند وارد سامانه شوند، گفت: برخی از بانک‌ها هنوز بخشی از اطلاعات را ارسال نکرده‌اند، که این موضوع به آنها اعلام شده تا امروز دوباره اطلاعات باقی‌مانده را ارسال کنند و افرادی که هنوز اطلاعاتشان به سامانه نرسیده بتوانند امروز ثبت‌نام خود را انجام دهند.
استقبال یک‌میلیون‌نفری از فروش دوم خودرو

به گزارش خودرونامه به نقل از ایسنا، مهدی تقدسی درباره برخی سوالات مطرح‌شده از سوی متقاضیان و اینکه برخی از آنها حساب خود را در بازه زمانی ۲۰ تا ۲۹ اردیبهشت وکالتی نکردند یا اطلاعات از بانک به سامانه نرسیده تا افراد اجازه ورود به سامانه را پیدا کنند، اظهار کرد: بانک‌ها اجازه داشتند از ۲۰ تا ۲۹ اردیبهشت حساب‌ها را وکالتی و بلوکه کنند، اما برخی تخلف و خارج از این بازه زمانی حساب‌های متقاضیان را بلوکه کردند. در اصل برخی از بانک‌ها زودتر از تاریخ تعیین‌شده شروع به وکالتی و بلوکه کردن حساب‌ها کردند که این موضوع در سامانه بررسی می‌شود. به گفته وی در حال حاضر همه کسانی که ۲۹ اردیبهشت حساب‌های خود را وکالتی و بلوکه‌ کردند و اطلاعات آنها از بانک ارسال شده باشد، مجاز به ثبت‌نام در سامانه هستند.

تقدسی با بیان اینکه تاکنون یک‌میلیون نفر در سامانه ثبت‌نام کردند، گفت: بهتر است متقاضیان هر پنج انتخاب خود را براساس اولویت تعیین کنند. وی همچنین با بیان اینکه در حال حاضر سامانه اختلال ندارد، درباره مشکل ثبت‌نام افرادی که از طرح فروش قبلی انصراف دادند، تصریح کرد: بیشتر مشکل این افراد این است که حساب خود را در زمان تعیین‌شده بلوکه نکردند. برخی از افرادی که در طرح قبلی حضور داشتند، فکر می‌کردند بانک حساب قبلی آنها را ارسال می‌کند و برای وکالتی کردن اقدام نکردند.


نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

.

نظرات کاربران

نظرات کاربران برای این مطلب فعال نیست

آخرین عناوین