چهارشنبه 12 مهر 1402-15:45 شمسی /10/4/2023 3:45:30 PM
  • گروه مطلب:
  • کد مطلب:52006
  • زمان انتشار:چهارشنبه 3 خرداد 1402-15:22
در سال مهار تورم رخ داد

شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری در سال مهار تورم باز هم رکوردشکنی کرد.
دومین رکوردشکنی شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری

به گزارش خودرونامه به نقل از شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری، مدیرعامل شرکت ورق‌خودرو ضمن اعلام این خبر افزود: کسب این افتخار حاصل همدلی و همت بلند کارکنان شرکت و نیز راهبرد مؤثر ومدون و حمایت های شرکت فولاد مبارکه است.

حمید شجاعی افزود:ثبت پی‌درپی این توفیقات نمایانگر حرکت شرکت در مسیرتعالی سازمانی بوده و کسب این افتخارات شایسته قدردانی است. وی افزود:با عنایت به منویات مقام معظم رهبری و همچنین نامگذاری سال جاری به نام مهار تورم و رشد تولید،انشاالله شاهد تولید بیش از ۳۰۰هزار تن ورق گالوانیزه تا پایان سال خواهیم بود.

نوید ایزدی مدیر ارشد کارخانه ورق خودرو چهارمحال و بختیاری نیز ضمن تبریک موفقیت های پی در پی افزود:رکورد تولید ماهیانه قبلی شرکت ورق‌ خودرو مربوط به فروردین ماه سال جاری به میزان ۲۷هزار و ۲۱۲ تن بوده است که در ارديبهشت ماه به میزان ۱۴درصد افزایش یافته است.

فردین علیمیرزایی مدیر تولید شرکت ورق خودرو هم ثبت رکورد اخیر تولید و همچنین رشد ۲۸درصدی تولید در دوماهه ابتدایی سال جاری نسبت به دوماهه ابتدایی سال گذشته راحاصل زحمات، فداکاری و غیرت کارکنان زحمتکش خط مقدم تولید و سایر واحدها از جمله تعمیرات ،فنی و پشتیبانی و بازرگانی عنوان کرد که برای سربلندی شرکت از هیچ کوششی فروگذار نمی کنند.


نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

.

نظرات کاربران

نظرات کاربران برای این مطلب فعال نیست

آخرین عناوین