شنبه 26 خرداد 1403-18:42 شمسی /6/15/2024 6:42:46 PM
  • گروه مطلب:
  • کد مطلب:50478
  • زمان انتشار:يکشنبه 6 فروردين 1402-14:49
مدیر‌عامل گروه صنعتی ایران خودرو خبر داد

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از هدف‌گذاری افزایش ۵۰ درصدی تولید در سال ۱۴۰۲ خبر داد.
برنامه افزایش ۵۰ درصدی تولید در سال ۱۴۰۲

به گزارش خودرونامه، علیمردان عظیمی، در بازدید از ایران خودرو کرمانشاه به همراه استاندار و نماینده مجلس شورای اسلامی، با اعلام این خبر گفت: در سال ۱۴۰۱ گروه صنعتی ایران خودرو موفق به تولید ۵۵۰ هزار دستگاه خودرو سواری شد که این تعداد در سال جاری با افزایش ۵۰ درصدی همراه خواهد بود. 
وی با بیان این که در بخش خودروهای تجاری سنگین و نیمه سنگین نیز تحقق تولید ۳۹ هزار دستگاهی را دنبال خواهیم کرد، تصریح کرد: یکی از محورهای اصلی شعار امسال افزایش تولید است که این هدف در گروه صنعتی ایران خودرو براساس منویات مقام معظم رهبری با افزایش کیفیت محصولات محقق خواهد شد. 
عظیمی با اشاره به این که تولید خودروی با کیفیت بدون قطعه باکیفیت امکان‌پذیر نیست، تصریح کرد: به دنبال این هستیم که با ارتقای کیفیت و توسعه قطعات، کیفیت خودروها را افزایش دهیم.
وی تاکید کرد: گروه صنعتی ایران خودرو به عنوان بزرگ ترین تولید‌کننده خودرو در کشور، تمامی برنامه‌های خود را در سال ۱۴۰۲بر مبنای افزایش تولید و کیفیت محصولات پایه‌گذاری کرده است.
محمد طیب صحرایی استاندار کرمانشاه نیز در این بازدید یکی از عرصه‌‌های مهم در تولید و اشتغال کشور را صنعت خودرو برشمرد و گفت: در استان کرمانشاه پایگاه فعال و روبه رشدی را با همکاری گروه صنعتی ایران خودرو داریم و درجلسه‌ای که با حضور مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو انجام شد، توافقات خوبی همچون افزایش تولید شرکت ایران خودرو کرمانشاه و ایجاد ظرفیت جدید در قطعه‌سازی مد‌نظر قرار گرفت که می‌تواند ظرفیت خوبی برای ایجاد اشتغال پایدار در استان باشد.
گفتنی است، در حاشیه بازدید مدیر‌عامل گروه صنعتی ایران خودرو، استاندار کرمانشاه و نماینده مردم سنقروکلیایی در مجلس شورای اسلامی از شرکت ایران خودرو کرمانشاه، ساختمان انتظار مشتریان با نام شهید محسن حججی به بهره‌برداری رسید.


نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

.

نظرات کاربران

نظرات کاربران برای این مطلب فعال نیست

آخرین عناوین