سه شنبه 9 خرداد 1402-2:25 شمسی /5/30/2023 2:25:49 AM
  • گروه مطلب:
  • کد مطلب:50468
  • زمان انتشار:پنجشنبه 3 فروردين 1402-23:17
با رشد ۷۰۰درصدی تولید در ۱۴۰۲؛

پیرو نامگذاری سال ۱۴۰۲ به نام مهار تورم و افزایش تولید توسط مقام معظم رهبری، در پی تحقق این شعار مدیرعامل گروه بهمن آمادگی خود را اعلام کرد.
اعلام آمادگی گروه بهمن برای کمک به مهار تورم و افزایش تولید

به گزارش خودرونامه، با این نامگذاری رسمی برای سال ۱۴۰۲ شمسی یک بار دیگر رهبر انقلاب، بر ضرورت توجه جدی و واقعی به مسائل حوزه تولیدی و همچنین چاره جویی برای رفع چالش های اقتصادی و تورم موجود دتاکید کردند.

در این باره بیوک علیمرادلو مدیر عامل گروه بهمن با اشاره به پیام مقام معظم رهبری گفت: ما به نوبه خود در حوزه صنعت خودرو آماده عملی سازی فرمایشات مقام معظم رهبری هستیم. در این راستا در حوزه خودروهای سواری امسال رشد تولید ۱۰۰ درصدی داریم. در بخش واردات یا خودروهای CBU نیز مطابق با سیاست دولت وارد خواهیم شد. هر چند که سنگ بنای تولید در گروه بهمن بر پایه داخلی سازی و استفاده از ظرفیت های داخلی قرار دارد.

علیمرادلو اظهار کرد: به رغم همه تحریم‌ها و سختی‌ها، در سال ۱۴۰۱ افزایش تولید ۲۰۰ درصدی در حوزه خودروهای تجاری سنگین و نیمه سنگین شاهد بودیم و با توجه به نیاز بازار، این رشد تولید ادامه دارد و امسال نیز ۱۰۰ درصد افزایش تولید خواهیم داشت. همچنین در حوزه تولید اتوبوس نیز امسال شاهد رشد ۴۰۰درصدی هستیم.
مدیرعامل گروه بهمن با اشاره به اینکه افزایش تولید سبب اشتغالزایی این شرکت برای جوانان کشور می شود: در یک سال و نیم گذشته تعدادی نیروی انسانی گروه بهمن صد درصد افزایش داشت، امسال نیز با توسعه محصولات و افزایش تولید شاهد افزایش اشتغال در همه بخش ها هستیم. همه این ها در راستایی منویات مقام معظم رهبری تحقق می باید و نامگذاری سال ۱۴۰۲ به نام «مهار تورم و افزایش تولید» سرلوحه فعالیت‌های گروه بهمن قرار خواهد گرفت تا با افزایش تولید و بالا رفتن بهره‌وری، تورم موجود در حوزه خودرو کاهش یابد.

علیمرادلو با اشاره به اینکه این شرکت بر روی طراحی و داخلی سازی موتور مطالعات خود را آغاز کرده و امسال توانایی مونتاژ موتور فیدلیتی و ریسپکت را کسب می کند، اظهار کرد: راه اندازی خطوط تولید رباتیک بدنه خودروهای SUV برای اولین بار در کشور، توسعه سالن رنگ، خط مونتاژ، محصولات و زیرساخت های لازم از اقدامات گروه بهمن در سال گذشته بود.
وی با تاکید بر ارتقای کیفیت محصولات تولیدی گفت: ما همواره در بهمن سعی داریم تا با افزایش تولید و عرضه با قیمت مناسب، رضایت مشتری را جلب نماییم. توسعه محصولات از دیگر برنامه‌های گروه بهمن خواهد بود که با توان بیش‌تری در دستور کار سال جدید قرار می‌گیرد تا بر مبنای آن محصولات جدید، متنوع و به‌روزتری را به بازارهای داخلی روانه سازیم.


نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

.

نظرات کاربران

نظرات کاربران برای این مطلب فعال نیست

آخرین عناوین