سه شنبه 9 خرداد 1402-0:35 شمسی /5/30/2023 12:35:02 AM
  • گروه مطلب:
  • کد مطلب:50464
  • زمان انتشار:يکشنبه 28 اسفند 1401-8:56
از ۲۵ اسفند لغایت ۱۴ فروردین

معاون سازمان فروش و خدمات پس از فروش از اجرای طرح امداد نوروزی ۱۴۰۲ بهمن‌موتور از ۲۵ اسفند سال جاری تا پایان تعطیلات نوروزی در ۱۴ فروردین خبر داد.
طرح امداد نوروزی گروه بهمن اجرا می‌شود

به گزارش خودرونامه، امیر میرمنصف، معاون سازمان فروش و خدمات پس از فروش گروه بهمن گفت: طرح امدادی ویژه نوروز ۱۴۰۲ از ۲۵ اسفند تا چهاردهم فروردین اجرا می‌شود و طی آن تعمیرگاه مرکزی و نمایندگی‌های بهمن‌‌موتور از ساعت ۸ الی ۱۸ به صورت کشیک آماده ارائه خدمات به مشتریان این گروه صنعتی خواهند بود.

وی ادامه داد: هم‌زمان مرکز پاسخ‌گویی با شماره تماس ۴۸۰۲۷-۰۲۱ به صورت شبانه‌روز آماده ارائه خدمات به مشتریان است.

معاون خدمات فروش و پس از فروش گروه بهمن با اشاره به دستورات ستاد ملی مبارزه با کرونا و پیش‌بینی حجم سفرهای نوروزی اظهار کرد: برای هم‌وطنانی که سفرهای ضروری خواهند داشت، اکیپ های امدادی در برخی از مسیرها و جاده‌ها مستقر شده و آماده ارائه خدمات امدادی خواهند بود.

میرمنصف با بیان اینکه این طرح علاوه بر حضور کلیه نمایندگی‌های بهمن با همکاری کانون جهانگردی و امداد‌خودرو ایران برگزار می‌شود، گفت: همکاری با کانون جهانگردی اتومبیل‌رانی و امداد‌خودرو ایران و ارائه خدمات پس از فروش با بالاترین گستردگی و کمترین زمان ممکن و همچنین تأمین و ارسال سریع قطعات مصرفی و امدادی به نمایندگی‌ها در تمام ایام تعطیلات از‌جمله ویژگی‌های متمایز خدمات نوروزی امسال است.

وی با اشاره به فعالیت امدادهای متفرقه در جاده‌های کشور گفت: به مشتریان توصیه می‌شود از خدمات امدادی متفرقه و بدون مجوز استفاده نکنند؛ زیرا دریافت تعمیرات متفرقه می‌تواند منجر به بروز مشکلاتی از‌جمله به‌کارگیری قطعات غیراستاندارد و دریافت هزینه‌های سنگین باشد. شرکت بهمن‌موتور تلاش دارد در تمامی مسیرها، دسترسی به خدمات تضمین‌شده را فراهم کند.

گفتنی است هم‌وطنان می‌توانند از طریق شماره سراسری ۴۸۰۲۷ به صورت شبانه‌روزی، وب‌سایت و همچنین نرم‌افزار گروه بهمن خدمات امدادی خود را ثبت کنند. همچنین فهرست نمایندگی‌های گروه بهمن در وب‌سایت این شرکت به نشانی www.bahman.ir اعلام شده است.


نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

.

نظرات کاربران

نظرات کاربران برای این مطلب فعال نیست

آخرین عناوین