چهارشنبه 12 بهمن 1401-6:40 شمسی /2/1/2023 6:40:57 AM
  • گروه مطلب:
  • کد مطلب:46266
  • زمان انتشار:دوشنبه 14 آذر 1401-8:10

اولین مدل تولیدی تمام‌الکتریکی جیپ، شاسی بلند ساب کامپکت اونجر، اکنون در چندین کشور اروپایی در تریم نسخه یک قابل‌سفارش است. 
آغاز سفارش جیپ اونجر در اروپا

مشتریان در ایتالیا، فرانسه، آلمان، اسپانیا، بلژیک، لوکزامبورگ، هلند، اتریش، پرتغال و لهستان می‌‌توانند برای جیپ اونجر نسخه‌یک سفارش دهند که قیمت آن از ۳۹هزار و ۵۰۰ یورو (۴۱هزار و ۵۰۰ دلار) شروع می‌‌شود. برای کسانی که ترجیح می‌دهند خودرو را اجاره کنند، پرداخت‌های ماهانه بسته به مدت و شرایط قرارداد به ۲۴۹ یورو (۲۶۱ دلار) می‌رسد. این خودروساز می‌گوید مرحله پیش‌رزرو جیپ اونجر با بیش از ۱۰هزار رزرو تنها در یک ماه از افتتاح آن در ۱۷ اکتبر موفقیت بزرگی بوده است. انتظار می‌‌رود اولین تحویل از کارخانه استلانتیس در لهستان در مرحله دوم انجام شود.

علاوه بر فروش در نمایندگی، اونجر از طریق فروش آنلاین در ایتالیا، فرانسه، آلمان، اسپانیا و بلژیک نیز در دسترس است. روش خرید دیجیتال به کاربر این امکان را می‌دهد که به راحتی خودرو را سفارشی کند، سفارش را تکمیل کند و به‌سرعت به صفحه خرید برسد. جیپ اونجر تنها با دیفرانسیل جلو در دسترس است، اما این شرکت همچنین نسخه مفهومی x۴۴ را در نمایشگاه خودروی پاریس در اوایل سال جاری به نمایش گذاشت که نشان می‌‌دهد حداقل یک مدل چهارچرخ متحرک در نظر گرفته شده است. علاوه بر پیشرانه تمام‌الکتریکی، اونجر با موتور ۲/ ۱لیتری بنزینی توربوشارژ ۱۰۰ اسب‌بخاری در ایتالیا و اسپانیا نیز موجود است.

منبع: دنیای اقتصاد


نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

.

نظرات کاربران

نظرات کاربران برای این مطلب فعال نیست

آخرین عناوین