يکشنبه 12 تير 1401-15:23 شمسی /7/3/2022 3:23:31 PM
  • گروه مطلب:
  • کد مطلب:35504
  • زمان انتشار:چهارشنبه 28 ارديبهشت 1401-7:45

بررسی وضعیت تولیدات دو خودروساز بزرگ کشور از ابتدای سال حاکی از آن است تعهدات معوق دو شرکت خودورساز ۸۱‌درصد کاهش داشته است. 
جزئیات تولید خودرو در سال جاری
به گزارش خودرونامه به نقل از فارس، بررسی آمار تولید خودرو توسط دو خودروساز بزرگ کشور حاکی از آن است که تولید خودروی ناقص از ابتدای سال جاری تا ۲۲ اردیبهشت‌ماه امسال در مقایسه با مدت مشابه سال قبل با کاهش ۵۶درصدی همراه بوده است.

تعداد خودروهای ناقص کف پارکینگ خودروسازان در سال ۱۴۰۰ در مجموع ۱۲۲‌هزار و ۳۴۶ دستگاه بود که به ۵۴‌هزار و  ۱۷۶ دستگاه در سال ۱۴۰۱ کاهش یافته است. همچنین تعداد تعهدات کل دو شرکت خودروساز از ابتدای امسال تا ۲۲ اردیبهشت‌ماه سال ‌جاری در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، با کاهش ۲۵درصدی همراه بوده است. تعداد تعهدات معوق دو شرکت خودروساز از ابتدای سال جاری تا ۲۲ اردیبهشت‌ماه امسال در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، با کاهش ۸۱درصدی همراه بوده است. تعهدات معوق دو خودروساز در سال ۱۴۰۰ در مجموع ۶۲‌هزار و ۵۱۳ دستگاه خودرو بوده که امسال  به۱۱‌هزار و ۶۵۲ دستگاه خودرو کاهش یافته است. تعداد خودروی فاکتور‌شده دو شرکت خودروساز ابتدای سال جاری تا ۲۲ اردیبهشت‌ماه در مقایسه با مدت مشابه سال قبل با افزایش ۲۳درصدی همراه بوده است.


نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

.

نظرات کاربران

نظرات کاربران برای این مطلب فعال نیست

آخرین عناوین