دوشنبه 4 مهر 1401-1:0 شمسی /9/26/2022 1:00:19 AM
  • گروه مطلب:
  • کد مطلب:31108
  • زمان انتشار:يکشنبه 22 اسفند 1400-23:24
خطیبی عنوان کرد

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو گفت: افزایش تیراژ تولید و ارتقای کیفیت محصولات در راس برنامه‌های ایران‌خودرو قرار دارد.
افزایش تولید و ارتقای کیفیت محصولات، محور برنامه های ایران‌خودرو/ صادرات ۱۵ هزار دستگاهی در سال ۱۴۰۱

به گزارش خودرونامه، مهدی خطیبی در مراسم رونمایی از اتوبوس برقی ایران خودرو دیزل، با بیان این‌که گروه صنعتی ایران خودرو در سال ۱۴۰۱، تولید ۷۵۰ هزار دستگاه خودرو را در دستور کار قرار داده، گفت: از این میزان، ۲۵ هزار دستگاه سهم شرکت ایران خودرو دیزل است که ضمن تنوع تولید محصولات، رشد ۳۵۰ درصدی تولید این شرکت نسبت به سال ۱۴۰۰ را رقم خواهد زد.
وی با اشاره به لزوم تغییر ترکیب تولید گروه صنعتی ایران خودرو از خودروهای بی‌کیفیت به تولید خودروهای به روزتر و با کیفیت‌تر، خاطرنشان کرد: در سال ۱۴۰۱، بخش اصلی تولیدات، خودروهای با کیفیت تر خواهد بود.
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با بیان این‌که ارتقای کیفیت محصولات براساس منویات رهبری معظم، حضرت امام خامنه‌ای، از برنامه‌های ایران خودرو در سال آینده خواهد بود، گفت: در این خصوص برنامه‌های جامع و کاملی به صورت کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت در قبل، حین و بعد از تولید تعریف و اجرا می‌شود.
دکتر خطیبی با اشاره به این‌که در سال آینده توسعه صادرات به صورت جدی دنبال خواهد شد، گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، صادرات در سال ۱۴۰۱ دست‌کم ۱۵ هزار دستگاه خواهد بود که این نشانگر رشد ۳۰۰ درصدی در این حوزه است.
وی، ایران خودرو دیزل را دارای ظرفیت های بالایی در حوزه صادرات دانست و عنوان کرد: این شرکت می‌تواند محصولاتی نظیر موتور،گیربکس، محصولات دیزلی و... را به کشورهای دیگر که بستری مناسب برای دریافت این محصولات هستند، صادر کند.
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، توسعه محصول را از موضوعات مهم برای سال آینده برشمرد و اظهار کرد: این موضوع از موارد مورد تاکید ریاست جمهوری محترم است که پیش بینی لازم برای تحقق آن صورت گرفته است. 


نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

.

نظرات کاربران

نظرات کاربران برای این مطلب فعال نیست

آخرین عناوین