شنبه 31 ارديبهشت 1401-20:16 شمسی /5/21/2022 8:16:07 PM
  • گروه مطلب:
  • کد مطلب:26750
  • زمان انتشار:چهارشنبه 29 دی 1400-7:4

دبیر هیات تحقیق و تفحص از صنعت خودرو در مجلس در مورد باز نشدن ایربگ‌‌‌ها در تصادف زنجیره‌‌‌ای بهبهان گفت: شاید تاکنون صدها یا حتی هزاران نفر قربانی بی‌‌‌تدبیری خودروسازان شده‌‌‌اند. مساله فقط باز نشدن ایربگ نیست؛ ما وظیفه داریم از کیفیت خودروی ایرانی تحقیق و تفحص کنیم. 
هزاران نفر قربانی بی‌‌‌تدبیری خودروسازان شده‌‌‌اند
به گزارش خودرونامه به نقل از ایسنا، سید علی موسوی گفت: ‌‌‌ وظیفه یک مدیر یا مدیران این است که در تولید خودروی ایرانی دقت عمل را به کار ببرند. اگر کسی ترک فعلی داشته باشد یا در دقت عملش تسامح به خرج دهد، باید پاسخگو باشد.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس ضمن انتقاد از افزایش روزافزون قیمت خودروهای ایرانی گفت: مدیران خودروساز ایرانی به جای اینکه در پی بالا بردن کیفیت و امنیت خودروها باشند، متاسفانه پول‌‌‌ها را در جاهای دیگر هزینه می‌کنند، تاوان آن را هم مردم باید بپردازند. به همین جهت از قوه قضائیه درخواست می‌‌‌کنم که به این ترک فعل ورود کنند.

موسوی در مورد باز نشدن ایربگ‌‌‌ها در تصادف زنجیره‌‌‌ای بهبهان گفت: مساله فقط باز نشدن ایربگ نیست بلکه باید مواردی مثل ترمز و سایر چیزهایی که در کیفیت خودرو تاثیر دارد را بررسی کنیم. ورود نهادهای نظارتی و قضایی به این مساله باید تاثیرگذار باشد، یعنی باید آورده‌‌‌ای برای مردم و صنعت خودروسازی ما داشته باشد.

دبیر هیات تحقیق و تفحص از صنعت خودرو در مجلس گفت: وظیفه خود می‌‌‌دانم که از طریق کمیسیون اصل ۹۰ مجلس و کمیسیون صنایع و معادن به این موضوع رسیدگی کنم. ما وظیفه داریم که از این موضوع تحقیق و تفحص کنیم.


نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

.

نظرات کاربران

نظرات کاربران برای این مطلب فعال نیست

آخرین عناوین