سه شنبه 9 آذر 1400-9:10 شمسی /11/30/2021 9:10:19 AM
  • گروه مطلب:
  • کد مطلب:25909
  • زمان انتشار:سه شنبه 27 مهر 1400-18:55

نماینده ارومیه در مجلس، با اشاره به طراحی و تولید خودروی تارا اتوماتیک در صنعت خودرو کشور گفت: جدیدترین محصول گروه صنعتی ایران خودرو، نشانه‌ای از خلاقیت و توانمندی در شرایط تحریم و گویای این موضوع است که می‌توان با تکیه بر خلاقیت و نوآوری، خودروهایی قابل رقابت در بازارهای جهانی تولید و عرضه کرد.
تولید خودرو ملی مطابق با استانداردهای روز جهان موجب افتخار است

به گزارش خودرونامه، روح الله حضرت پور، با اشاره به طراحی و تولید خودروی تارا اتوماتیک در صنعت خودروی کشور گفت: جدیدترین محصول گروه صنعتی ایران خودرو، نشانه‌ای از خلاقیت و توانمندی در شرایط تحریم و گویای این موضوع است که می‌توان با تکیه بر خلاقیت و نوآوری، خودروهایی قابل رقابت در بازارهای جهانی تولید و عرضه کرد.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: طراحی و تولید این خودرو با استفاده از گیربکس طراحی شده به دست توانمند مهندسان و جوانان ایرانی انجام شده که این به معنای یک تلاش سازمان یافته با مدیریت قوی است. تولید خودروی ملی مطابق با استانداردهای روز جهانی باعث افتخار است.

حضرت پور تصریح کرد: خودروهای پیشرفته ایرانی می‌تواند پیام روشنی باشد، مبنی بر این‌که می‌توان بدون نیاز به خودروسازان و کمک‌های خارجی، محصولاتی تولید کرد که در بازارهای منطقه حرفی برای گفتن داشته و طرفداران خود را بیابد.

وی ابراز امیدواری کرد که ایران خودرو در این تلاش ارزشمند که منجر به تولد خودروی تارا شد، با حمایت همه جانبه نهادهای مسوول به ویژه مجلس شورای اسلامی و سایر سازمان‌های مرتبط بتواند نقش محوری‌تری در تامین خودروهای مورد پسند مردم و مشتریان ایفا کند.

حضرت پور با اشاره به حمایت مجلس شورای اسلامی از تولید و صنایع داخلی، اظهار کرد: تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا بر اساس منویات مقام معظم رهبری عمل کرده و در راه تولید داخل، به جای مانع تراشی، با پشتیبانی همه جانبه، به مانع زدایی بپردازیم.


نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

.

نظرات کاربران

نظرات کاربران برای این مطلب فعال نیست

آخرین عناوین