سه شنبه 9 آذر 1400-8:42 شمسی /11/30/2021 8:42:04 AM
  • گروه مطلب:
  • کد مطلب:25892
  • زمان انتشار:دوشنبه 26 مهر 1400-11:20

نماینده مردم تفرش و آشتیان در مجلس شورای اسلامی، گفت: اگر تعامل خوبی میان خودروساز و قطعه ساز برقرار باشد شاهد افزایش کیفیت محصولات تولیدی و رضایت‌مندی مشتریان خواهیم بود.
مجلس از طرح‌های نوآورانه ایران خودرو حمایت می‌کند

به گزارش خودرونامه، نماینده مردم تفرش و آشتیان در مجلس شورای اسلامی، گفت: اگر تعامل خوبی میان خودروساز و قطعه ساز برقرار باشد شاهد افزایش کیفیت محصولات تولیدی و رضایت‌مندی مشتریان خواهیم بود.

ولی اله بیاتی ادامه داد: قطعه سازی در کنار خودروسازی یکی از حساس ترین بخش های صنعت است که نتیجه همکاری آنان نوآوری و تولید محصولات جدید مانند تارا خواهد بود.

وی افزود: تحریم باعث افزایش تولید و ارتقای دانش فنی شرکت‌های خودروساز و قطعه‌ساز شده است و این موضوع نشان می‌دهد با فکر و اندیشه و استفاده از توان داخلی موفق خواهیم شد.
بیاتی حمایت از صنایع را شرط توسعه دانست و گفت: باید پشتیبانی لازم صورت گیرد و ما از این صنعت حمایت خواهیم کرد.

نماینده تفرش و آشتیان ضمن قدردانی از مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، گفت: رفع موانع تولید و حمایت از تولید داخل از اهم برنامه‌های مجلس خواهد بود که با نظارت بر روند تولید شرکت‌هایی مانند ایران‌خودرو که در حال توسعه و نوآوری است، از این صنعت حمایت خواهد کرد.

وی افزود:‌ مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، در راستای ارتقای کیفیت محصولات تولیدی در همکاری با قطعه‌سازان و استفاده از ظرفیت های فنی و تولیدی آنان اقدامات لازم را انجام می‌دهد.


نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

.

نظرات کاربران

نظرات کاربران برای این مطلب فعال نیست

آخرین عناوین